TJ Sokol Mistřín

Vítejte na webu kuželkářského oddílu TJ Sokol Mistřín.

Najdete zde důležité informace, ale i výsledky a aktuální zprávy týkající se našeho oddílu.

Naše zápasy můžete sledovat živě na youtubovém kanále "Kuželna Mistřín", stačí kliknout na tento

ODKAZ

hrací doba

hrací doba

13.01.2022 16:22

Hrací časy jednotlivývh týmů

"A" - sobota 16:30 hod.             "B" - sobota 16:30 hod.

"C" - pátek 18:00 hod.              "D" - pátek 18:00 hod.

dorost - neděle 10:00 hod.

Celý článek

AKTUALITY

Mistrovství JmKKS 2024 - dorostenci a dorostenky

19.01.2024 14:46

TJ Sokol Mistřín uspořádá z pověření VV JmKKS dne 27. ledna 2024 "Mistrovství JmKKS - dorostenců a dorostenek".

Soutěž je jednokolová, startuje maximálně 40 hráčů a hráček v disciplíně 120 hodů sdružených přes čtyři dráhy. Dorostenci i dorostenky nastupují společně, každá kategorie se však hodnotí zvlášť. Hráči a hráčky nastupují na dráhy blokovým způsobem podle pořadí, které stanoví na základě obdržených přihlášek STK JmKKS. Celkové pořadí v každé kategorii se určí na základě všech dosažených výkonů.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Celý článek

Kvalifikace na Mistrovství JmK

07.01.2024 18:09

Ve Valticích se zúčastnil kvalifikace seniorů Radek Horák a svým výkonem 564 sražených kuželek si zajistil postup na Mistrovství JmK, které se bude konat v sobotu 27. ledna 2024 na kuželně TJ Sokol Vracov.

Ve Vyškově hráli kvalifikaci muži a za náš oddíl se zůčastnili Roman Macek (577 sražených kuželek), Radim Pešl (577 sražených kuželek), Marek Ingr (576 sražených kuželek), Zbyněk Bábíček (560 sražených kuželek), Radek Blaha (558 sražených kuželek) a Martin Fiala (535 sražených kuželek). Bohužel ani jeden výkon nestačil na postun na mistrovství kraje.

Celý článek

Výsledky z Mistrovství republiky

18.05.2023 09:59

O minulých dvou víkendech proběhlo Mistrovství republiky kuželkářů.

V sobotu 6. a 7. května 2023 sekonalo mistrovství juniorů a juniorek. Na kuželně TJ Slovan Kamenice nad Lipou se Petr Valášek v kvalifikaci umístil na 13. místě počtem shozených kuželek 565 a postoupil do finále. V neděli ve finále srazil 561 kuželku a umístil se na 10. místě. V kombinaci skončil na 11. místě s celkem 1126 sražených kuželek.

MIchaela Varmužová v sobotu na kuželně SK Podlužan Prušánky srazila v kvalifikaci celkem 535 kuželek a buhužel se do finále neprobojovala.

Mistrovství republiky seniorů se konalo na kuželně KK Šumperk ve dnech 13. a 14. května 2023. Milan Peťovský postoupil z kvalifikace do finále z 11. místa s počtem sražených kuželek 581. Ve finále nezopakoval výsledek z kvalifikace a s počtem 516 sražených kuželek skončil na 20. místě. Rovněž tak v kombinaci s celkovým součtem 1097 sražených kuželek skončil dvacátý.

Celý článek

Máme Mistra

31.01.2023 00:00

O minulém víkendu proběhlo Mistrovství Jihomoravského kraje v kuželkách, kterého se zúčastnili i naši hráči.

Nejlepšího výsledku dosáhl Milan Peťovský, který na kuželně v Prušánkách získal titul Mistr JmK v kategorii senioři výkonem 601 sražených kuželek a nominoval se na Mistrovství republiky, které se bude konat ve dnech 13.-14. května 2023 v Šumperku.

Junioři hráli na kuželně v Dubňanech, kde se Petr Valášek umístil na 5. místě výkonem 1121 sražených kuželek. V prvním náhozu srazil 569 kuželek a ve finále srazil 552 kuželky. Mistrovství juniorů se zúčastnil i Luděk Vašulka, který srazil 437 kuželek a umístil se na 23. místě.

V Šanově hrála naše juniorka Míša Varmužová, který srazila 522 kuželky a umístila se na 6. místě.

Nějvětší účast měli naši muži, kteří hráli na kuželně v Rosicích. Nejlépe se umístil Josef Blaha na 10. místě s výkonem 564 sražených kuželek, na 17. místě se umístil Zbyněk Bábíček výkonem 555 sražených kuželek, Jakub Cízler s počtem 543 sražených kuželek se umístil na 19. místě a Radim Pešl se s počtem 524 sražených kuželek umístil jako 22.

Děkujeme všem, kteří reprezentovali náš oddíl na Mistrovství JmK.

Celý článek

Postup na MK JmKKS

18.01.2023 16:25

Naši hráči prošli celkem úspěšně na Mistrovství kraje Jihomoravského kraje kuželkářského svazu:

Za seniory postoupil Milan Peťovský výkonem 525 sražených kuželek a v sobotu 28. ledna v Prušánkách nastoupí v 10:00 hod.

Z mužů na mistrovství kraje, které se hraje v neděli 29. ledna na kuželně v Rosicích, postoupili  Zbyněk Bábíček výkonem 590 sražených kuželek a v Rosicích nastoupí v 14:30 hod. Jako druhý postoupil Radim Pešl výkonem 586 sražených kuželek a nastoupí v 13:30 hod. Třetí z našich postupujících je Josef Blaha, který srazil 582 kuželky a nastoupí ve 12:30 hod. společně s posledním postupujícím Jakubem Cízlerem, který sdrazil 579 kuželek.

Na Mistrovství kraje Jihomoravského kraje kuželkářského svazu nastoupí také za juniorky Míša Varmužová, která bude hrát v Šanově v neděli 29. ledna v 14:30 hod.

Za juniory budou hrát Petr Valášek a Ludvík Vašulka v neděli 29. ledna od 09:00 hod v Dubňanech.

Všem držíme palce a přejeme hodně úspěchů.

Celý článek

MČR 2022 - junioři

01.05.2022 19:36

Náš junior Petr Valášek obsadil ve finále Mistrovství České republiky - kategorie junioři, které se konalo na kuželně KK Vyškov, krásné třetí místo výkonem 569 sražených kuželek. V konbinaci skončil jako sedmý výkonem 1109 sražených kuželek. Blahopřejeme.

Celý článek

Turnaj MSP

07.03.2022 16:12

V neděli 6. března 2022 pořádal na naší kuželně Český svaz zrakově postižených sportovců z.s. 12. ročník Moravsko-Slezkého poháru v kuželkách zrakově postižených. Poháru se zúčastnilo celkem dvacet zrakově postižených sportovců ve čtyřech kategoriích.

Na dosažené výkony se můžete podívat ve  výsledkové listině.

Zájemci se mohou podívat na pár fotografií pořízených během turnaje.

Celý článek

Výsledky z mistrovství JmKK 2022

16.01.2022 18:44

Nejlepšího výsledku dosáhl na domácí kuželně náš junior Petr Valášek, který s počtem 1125 poražených kuželek ve finále se umístil na třetím místě a zajistil si účast na Mistrovství ČR juniorů ve Vyškově.

Na kuželně TJ Sokol Husovice se mezi juniorkami umístila Michaela Varmužová na pěkném čvtrtém místě s náhozem 516 sražených kuželek.

Ve Vracově se do finále mezi muži probojoval Marek Ingr, kde se umístil s celkých počtem 1149 na 10. místě. Zbyněk Bábíček s 575 sraženými kuželkami se umísil na 15. místě. Na 26. místě skončil Radek Blaha s 554 sraženými kuželkami.

V Ratíškovicích se konalo mistrovství žen, kde za náš oddíl hrály Kateřina Bařinová, která dosáhla na 474 sražených kuželek a Ilona Lužová, která srazila 460 kuželek.

Milan Peťovský a Roman Macek, kteří si v kvalifikaci zajistili postup, nakonec ze zdravotních důvodů na mistrovství kraje nenastoupili.